SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet trualli ne Suhodoll te Mitrovices
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor '14
Madhësia :
600 m²
ID e produktit :
49384
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet trualli ne Suhodoll te Ulet. Trualli eshte 60 ari por varesisht nga bleresi mundet te shitet komplet apo i ndare ne aq sa kerkon bleresi. Posedon rrymen, ujin, gjithashtu dhe kanalizimin. Vendi eshte i pershtatshme per ndertim te ndonje shtepia. Si dhe gjendet perskaj rruges, si dhe ka nje rruge alternative me gjeresi 4m.
Informata rreth publikuesit
sirah
Mitrovicë
0037745429940
Mitrovice [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »