SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet trualli ne Shipol - rruga kryesore
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor '14
Madhësia :
32 m²
ID e produktit :
49418
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 32ari toke, ne rrugen kryesore te shipolit (200m me tutje se AlbPetrol). Dokumentacioni eshte ne rregull, si dhe posedon kushtet e mira per ndertim, si dhe per hapje te ndonje biznesi.
Informata rreth publikuesit
sirah
Mitrovicë
0037745429940
Mitrovice [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »