SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet dhe leshohet me qera banesa ne Bregun e Diellit te furra e Qerimit 1.
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:42
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
107 m²
ID e produktit :
49423
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka tri dhoma gjumi, dhome dite me kuzhine, banjo, shpajz, ballkon.
Banesa ka 107 m2 dhe eshte ne katin e dyte,me ashensore dhe po ashtu e ka edhe nje bodrum te vogel.
Cmimi: 1300 Euro per m2 per shitje
Cmimi: 500 Euro per qera ne muaj
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »