SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet banesa , kompleksi ROYAL, lagjia e spitalit, permbi Viva Fresh
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
29 Maj '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
92 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
49440
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet banesa , kompleksi ROYAL, lagjia e spitalit, permbi Viva Fresh, kati i 7-te

-2 dhoma gjumi
-sallon me kuzhine
-banjo
-shpajz i madh
-ballkon

uje dhe lifti:24 ore, mirembajtje e rregullt

nxemje me termokos
qmimi:800 euro m2, i diskutueshem

agjensioni Rezidenca: 044 173 593, 044 165 616
email: agjensionirezidenca@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Rezidenca
Prishtinë
044 165 616
kompleksi ROYAL, lagjia e spitalit, permbi Viva [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »