SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet banesa 84m2 , lagjia e spitalit, 50 m larg Viva fresh
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
22 Prill '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
84 m²
ID e produktit :
49441
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet banesa , lagjia e spitalit, 50 metra larg Viva Fresh, ose menjehere prapa kompleksit Royal.

ndertim i kualitetit te larte, dhe me nje arkitekture moderne

-2 dhoma gjumi
-sallon me kuzhine
-banjo
-Wc
-ballkon
pamje nga perendimi dhe jugu

kati i 7-te
uje 24 ore

qmimi 750 euro, i diskutueshem

agjensioni Rezidenca: +377 44 173 593-Viber
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »