SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet banesa, 88m2, lagjiia e spitalit, 50 larg Viva fresh
Çmimi :
€770.00
Kategoria :
Postuar :
19 Mars '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
88 m²
ID e produktit :
49442
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet banesa , lagjia e spitalit, 50 metra larg Viva Fresh, ose menjehere prapa kompleksit Royal.

ndertim i kualitetit te larte, dhe me nje arkitekture moderne

-2 dhoma gjumi
-sallon me kuzhine
-banjo
-Wc
-ballkon

kati i 5-te
uje 24 ore

qmimi 770 euro, i diskutueshem

agjensioni Rezidenca: 044 173 593, 044 165 616
email:agjensionirezidenca@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »