SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA- Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€150,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:52
ID e produktit :
49450
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet shtepia nje katshe me 7 ari oborr.

Shtepia me rreth 100m² te banuara posedon kete renditje : sallon se bashku me kuzhin,tri dhoma gjumi,nje banjo dhe nje ballkon.

Dyert prej druri dhe dritaret plastik.

Dyshemeja e tera laminat.

Posedon infrastruktur te plote.

Çmimi i shtepis eshte 150.000€

Shtepia gjendet ne lagjen 7 korrik.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »