SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me Qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Gusht '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
49461
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka dy dhoma fjetje ni sallon me kuzin ni banio nje balkon
RR.Besnik Osmani Ferizaj .
Banesa eshte e mobiluar dhe ka te gjitha paisjet.
Nr.per kontakt:044121184 dhe 049121184
049656203
Informata rreth publikuesit
Afrim
ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »