SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira ne Dragodan.
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
49462
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Dragodan.
Banesa eshte shume mire e regulluar, ka sallon me kuzhine, nje dhome gjumi, banjo dhe teras.
Çmimi eshte 350 euro.
Per me shume informata na kontaktoni ne nr: 045 401 212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »