SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Ulpiane
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
45 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
49475
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banese me qira ne Ulpiane, D3.
1 Dhome gjumi, Dhoma e Dites dhe Kuzhina. Banjo Shpajz dhe terase.
Informata rreth publikuesit
Sofie
Prishtinë
044393800
Ulpiana [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »