SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
leshohet lokali me qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Tetor '14
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
49493
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali ka hapesir prej 80 m2 dhe gjindet ne rrugen Bajram Kelmendi (Vellusha), afer medreses se vjeter. Qmimi simbas mareveshjes, per informata me te hollesishme me kontaktoni ne e-mail ose ne tel. 044397973. robertzhubi68@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »