SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne lagjen Dardania (afer termokosit)
Çmimi :
€95,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Tetor '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
76 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
49515
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne lagjen Dardania ne Prishtine afer termokosit ne katin e 4 dhe ka kete renditje: 1 dhome dite, kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo, shpajz dhe terrace me sip 12 m2.. Cmimi i baneses eshte 95000 i negociueshem.
Informata rreth publikuesit
Deta
Prishtinë
049114104
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »