SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTEPIA
Çmimi :
€110,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor '14
ID e produktit :
49546
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne Lipjan ne lagjen Nena Terezei mbas xhamies Rruga: Pranvera 81

Shtepia eshte tri kateshe e banushme me te gjitha dokumentet dhe te gjitha kushtet qe i duhen nje shtepie per banim.Shtepia ka 4.10 ari oborr.
Per informacione me te hollsishme kontakto ne numrin +37744703256. Ju mirpresim.
Informata rreth publikuesit
Egzona
Lipjan
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »