SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj shtepin me qira 214m2 ne lagjen Marigona Rezidence.
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:12
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
214 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
49553
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj shtepin me qira 214m2 ne lagjen Marigona Rezidence.
Shtepia ka nje dhome dite me kuzhine, 4 dhoma gjumi, dy banjo, dy shpajza dhe 40m2 podrum.
Çmimi eshte 900euro.
Per me shume informata na kontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »