SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj shtepin me qira 180m2 ne lagjen Nic.
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
180 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
49554
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj shtepin me qira 180m2 ne lagjen Nic.
Shtepia ka nje dhome dite me kuzhine, 3 dhoma gjumi, dy banjo dhe teras.
Çmimi eshte 1500euro.
Per me shume informata na kontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »