SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banesen me qira 117m2 ne lagjen e Spitalit.
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
117 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
49598
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira 117m2 ne lagjen e Spitalit.
Banesa eshte ne katin e peste, ka nje dhome dite me kuzhine, tri dhoma gjumi, banjo dhe ballkon.
Banesa per momentin eshte e pa mobiluar por mund te mobilojm varesisht prej kerkesave te konsumatorit.
Çmimi eshte 500euro.
Per me shume informata na kontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »