SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banesen me qira 170m2 ne lagjen Bregu i Diellit.
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
170 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
49599
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira 170m2 ne lagjen Bregu i Diellit.
Banesa eshte ne katin e dyte, ka nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo dhe ballkon.
Çmimi eshte 1300euro.
Per me shume informata na kontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »