SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtëpia
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor '14
Mobilimi :
Mobiluar
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
49600
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Gjindet te Kulla e Pashes ne Pejë, 10 ari truall,
Shtepia eshte dy katëshe dhe podrum,
Shitet e Mobiluar komplet
per me shum info 049/707-171
Informata rreth publikuesit
Ylli
Pejë
049707171
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »