SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ontexi Banesat e Kuqe Bregu i Diellit 125m2 + garazha
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
125 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
49632
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa e ndërtuar nga kompania Ontexi Construction, te Banesat e Kuqe afër shkollës Ismail Qemajli dhe Ambulantes. Banesa është ndërtim i ri dhe ende nuk ka banuar askush me infrastrukture komplete ne pjesën me te bukur te Prishtinës.

Banesa është me hapësirë prej 125m2, Kati IV, ka sallon, kuzhine, shpajz, ballkon dhe tre dhoma gjumi. Dhoma e gjumit e prindërve ka edhe hapësirën për Gardërobë, Banesa ka banjo tush te veçante, WC dhe Hapësirën për rroba laventeri dhe hekurosje. Pamja e banesës është shume e bukur dhe është Lindje.

Lifti, rryma, uji, sigurimi dhe mirëmbajtja janë përmes sistemit dhe menaxhimit nga kompania ndërtimore Ontexi dhe nxehja qendrore është përmes kompanisë se qytetit Termokos.

Banesa shitet se bashku me Garazhe prej 15m2 me dyer elektronike. Banesa është e ndërtuar me leje dhe mund te përkthehet pa problem.

Çmimi ne total i banesës se bashku me garazhe është prej 164,250.00€.
Çmimi për metër 1250€m2.
Informata rreth publikuesit
bajram
Prishtinë
+37745550503
Bregu i Diellit te banesat e kuqe - Ontexi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »