SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA TE SHESHI NENA TEREZE
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
49656
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira te sheshi nena Tereze. Banesa gjindet ne katin e III, eshte ekskluzive dhe ka kete renditje:
-sallonin
-kuzhinen
-2 dhoma gjumi
-banjon
-tarasen

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.dugiestate.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob: 044 433 667 (Viber)
049 60 80 70
e-mail:
search-agency@live.com

o.gent.44
Informata rreth publikuesit
Dukagjin
Prishtinë
044 433 667
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »