SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ndërroj banesën
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '15
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Garazh, Pushimore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
49659
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ndërroj banesën ne Durrës me banese ne Prishtine ose Fushe Kosove.
Banesa ka leje ndërtimi afër plazhit dhe buzë rrugës kryesore e përshtatshme për banim dhe pushim,pronari Kosovare me dokument te rregullta. Banesa ka edhe parking nëntokësore me roje, ujë 24-h. Po ashtu posedoje edhe lokal te cilin e shes ose ndërroj me ata ne Prishtinë.
Banesën te cilën e kërkoje për ndërrim duhet te jetë jo me pak se 80m²(2+1) , e përshtatshme për banim me infrastrukture dhe dokument te rregullta, ku pjesa e mbetjes do behet me kesh.
Për me shumë info na kontaktoni ne nr.tel 049/ 270 – 007 ose ne Email ak_con@msn.com.
Informata rreth publikuesit
Besim
Prishtinë
049270007
Durres [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »