SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten banesa në Arbëri
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Dhjetor '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
49665
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten banesat e ndërtuara nga kompania Arti Group shpk në lagjen Arbëria 3.
Banesat në shitje kanë sipërfaqe prej 64 deri në 114 m2.

Kompleksi afarist-banesor i përbërë nga dy objekte është në fazën finale të punimeve dhe së shpejtii lëshohet në përdorim.
Objekti është i pajisur me leje urbanistike dhe ndërtimore nga Komuna e Prishtinës.
Informata rreth publikuesit
Arti Group shpk
Prishtinë
049 552 000
Ahmet Krasniqi, Arbëri, Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »