SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomshe 75m2 ne lagjen Dardania
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
49672
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 75m2, ne katin e 5-te, ne lagjen Dardania. Banesa gjindet afer shkolles fillore " Dardania" dhe ka te shfrytezuar hapesiren shume mire. Eshte e renovuar dhe ka dokumentacion te rregullt. Ka kete renditje:
- salloni me kuzhine e trapezari
- 2 dhoma gjumi
- banjo
- koridori
Qmimi 85.000 euro.

Agjensioni Dion ne Prishtine
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »