SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi me qera ne Veternik Lagjen Janina
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:30
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
310 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
49687
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepi me qera ne Veternik "Lagjen Janina", 310m2,me 3.7 ari oborr, Posedon garazhe dhe podrum.


çmimi sipas marrveshjes


Kontaktoni:
+381 (0) 38 721 221
+377 (0) 44 819 618
+377 (0) 44 953 033
e-mail: orchide007@hotmail.fr
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »