SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
bashkebanuese
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Maj '15
ID e produktit :
49689
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
kerkoj 3 bashkebanuese femra

banesa gjindet afer fakultetit teknik dhe te mjeksis ,mbrapa spitalit.

qmimi per person eshte 60 euro dhe rryma e perbashket,shpenzime tjera nuk ka.

tel; 049 353 321

049 135 422
Informata rreth publikuesit
arbenita
0038649138062
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »