SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tok Ara Troje Pllac
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor '14
Madhësia :
4500 m²
ID e produktit :
49690
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shite Pllaci ne rrugen Prishtin Pej, Pllaci gjendet afer Agrounionit dhe ne ane e agrounionit ne buze te autostrades.

Pllaci ka daljen ne autostrat dhe eshte e pershtashem per te gjithat llojet e biznesit zona industriale, plus ne perfundime te pllacit shite edhe nje are qe lidhete me kete are komplet.

Presim blers serijoz dhe mundem me hym ne kompezim me nje pjese te materjalit ndertimor

Bllaoka Armatur lane qeremide etj.

049 715 002
044 441 403
Nese nuk lajmrohem ju lutem dergom sms (mesazh) se gjendem ne pune.
Informata rreth publikuesit
Armedn
Fushë Kosovë
049715002
Fushe kosove [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »