SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne Qender afer ish rest. Down Town - Hotel Grand ( Prishtine )
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
51 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
49711
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bnesa gjendet ne Qender te Prishtiens, (restaurant Tatlises-sheshi apo ish restaurant Down Town ), nje dhome te gjumit, nje sallon, kuzhinen , wc dhe ballkonin, dy klima . termo, 24h uje rryme dhe ngrohje qendrore. Cmimi i diskutueshem..Per cdo gje mos hezitoni kontaktoni ne 049892575 dhe 044832280 .
Informata rreth publikuesit
Tringa
Prishtinë
049892575
Sheshi Nena Tereze - Hotel Grand ish Rest. Down Town [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »