SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 63m2 ne Dardani.
Çmimi :
€78,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:23
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
49721
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 63m2 ne Dardani.
Banesa eshte ne katin e 4-te ka nje dhome dite, kuzhine, nje dhome gjumi, nje dhome pune, banjo dhe terase.
Çmimi eshte 78000Euro i negociueshem.
Per me shume informata na kontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
Omega
Prishtinë
045401212
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »