SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohen lokalet me qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Dhjetor '14
ID e produktit :
49740
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohen lokalet me qira nga kompania Arti Group shpk në lagjen Arbëria 3.
Lokalet kanë sipërfaqe: 217.42 m2, 177.3 m2, 133.2 m2, 121.77 m2, 45.6 m2, 35,4 m2, 48.0 m2, 65.6 m2

Kompleksi afarist-banesor i përbërë nga dy objekte është në fazën finale të punimeve dhe së shpejtii lëshohet në përdorim.
Objekti është i pajisur me leje urbanistike dhe ndërtimore nga Komuna e Prishtinës.
Informata rreth publikuesit
Arti Group shpk
Prishtinë
049 552 000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »