SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kekoje banese me qira per nderkombetare.
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:31
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
49741
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkoje banese me qira per nderkombetare.
Te Parku i Qytetit, Aktash apo Bregun e Diellit.
Banesa duhet te jete me dy dhoma gjumi dhe nje dhome dite me kuzhine, banjo dhe terase.
Çmimi 500euro maksimumi.
Me kontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »