SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 61m2 ne lagjen Ulpiana.
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
9 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
61 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
49748
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 61m2 ne lagjen Ulpiana.
Banesa eshte ne katin e 6-te ka ne dhome dite, kuzhine, nje dhome gjumi, dy shpajza, banjo dhe terase.
Çmimi eshte 1300euro/m2.
Per me shumeinformata na kontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »