SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Cmimi shume i volitshem. PRISHTINA E RE.URGJENT.POZICION IDEAL PER INVESTIM TE SIGURTE
Çmimi :
€7,900.00
Kategoria :
Postuar :
20 Janar '16
Madhësia :
8800 m²
ID e produktit :
4975
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Rruga e komunes kalon mbi toke dhe nen te do te ndertohet rreth rrotullimi qe lidh qarkoren e brendshme me te jashtmen.Shitet toka ne Zllatar(40 % ben edhe nderrim me banesa apo lokale)
.Hyn ne planin e ri urbanistik te Prishtines se re(sipas hartave dhe planit ne komune).NDARJA MUND TE BEHET EDHE DERI 10 ARI POR CMIMI NDRYSHON PER SHKAK TE RRUGES DHE INFRASTRUKTURES QE DUHET TE FUTET DERI TE PLLACET.(varesisht prej pozites).Perreth vetem ka filluar nje projekt si lagje e mbyllur.
Rruga nga rest.Panorama eshte asfaltuar dhe ka trotuare plus vetem edhe nje pjese shume e shkurt. deri te toka do te asfalltohet se shpejti
.Vendi shume i bukur dhe i pershkuar me rruge(se shpejti asfaltohet rruga e re nga Pallati i drejtesise).Qasja dhe rruge nga shume ane si:Perball rest.Panorama,prej Pallatit drejtesise(trafoja),nga Ajvalia,nga Zllatari,nga Mati1.
89 ari 70% e trollit eshte livadh pjesa tjeter kodrine me drunje.Vendi shume i bukur per te jetuar dhe poashtu per ndertime ne stilin e lagjeve te mbyllura.100 m nga toka ka te ndertuara disa shtepi.Ne planin e aprovuar urbanistik eshte shenjezuar si DIPLOMACY .CMIMI I NEGOCIUESHEM.
KOPJO KETE ADRESE DHE FUTE NE INTERNET E SHEH SAKTESISHT KU GJENDET TOKA:
maps.google.com/maps?  q=42.635072,21.218289&num=1&t=h&vpsrc=0&hl=en&ie=UTF8&z=17&iwloc=A> OSE
maps.google.com/maps?q=42.635072,21.218289&num=1&t=h&vpsrc=0&hl=en&ie=UTF8&z=17&ei=54yoUpmUDKabjAa0o4GoDw&pw=2 
Informata rreth publikuesit
edi
Prishtinë
+37744 443 939
Prishtinë e re [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »