SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoi Banesen me Qira te Menza e Studenteve , ose Mbrapa Reifeisen Bank ,ka kete Renditje 1 Dhome te gjumit , Sallon Kuzhine si dhe Banjo . Qmimi 270
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
49753
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoi Banesen me Qira te Menza e Studenteve , ose Mbrapa Reifeisen Bank ,ka kete Renditje 1 Dhome te gjumit , Sallon Kuzhine si dhe Banjo . Qmimi 270 Euro .nr 044-184-160
Informata rreth publikuesit
gela
Prishtinë
044184160
Ulpiane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »