SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkojme banesa dhe shtepi moderne per nderkombetare
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Tetor '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
4976
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
1. Kerkohen objekte me qira prej 2500-3500 m2 ne Prishtine. Mundesisht 800-1200 m2 ne katin perdhese dhe pjesa tjeter ne katet e siperme.
2. Kerkohen toka per blerje prej 40 ari deri ne 60 ari ne Prishtine.
3. Kerkohen residenca nga 400-700 m2 ne Prishtine.

Te gjitha keto prona duhet te kene dokumentacion te plote te pronesise, dhe leje ndertimi.

4. Nje familje nderkombetare, kerkon banese 3-4 dhomeshe me qira afer "Park School" ne Taukbaqhe, per afat prej nje muaji, dhe pastaj nje shtepi luksoze per afat te gjate.
5. Nje femer nderkombetare kerkon banese me dy dhoma gjumi ne qender, tek ABC-ja, tek MiniMaxi, ose tek Pandora Tower, mundesisht ne çmim te jene te perfshira edhe shpenzimet.
6. Nje kompani nderkombetare me renome te madhe, per familjet e stafit te vet kerkon disa shtepi me qira ne Dragodan, ne Fshatin Nderkombetar, ne lagjen NIC dhe ne Marigona Residence. Shtepite duhet te jene perafersisht te tipeve:
180 m2,
210 m2
280 m2,
dhe 350 m2
7. Nje nderkombetar kerkon banese luksoze me 2 dhoma gjumi ne qender ose sa me afer qendres per afat qendrimi prej 1 viti. Mundesisht te kete garazhe ose parking te siguruar si dhe rryme non-stop (gjenerator)
8.Kerkohen edhe banesa. kate shtepish si dhe shtepi me qira per stafin nderkombetar ne te gjitha lagjet e Prishtines, per afat te gjate si dhe per afat te shkurter.
Ofertat me fotografi dhe pershkrim te detajizuar dergoni ne e-mailin: yreapr@live.com. 044/049 550 111
Informata rreth publikuesit
Bekim
Prishtinë
044550111
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »