SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
leshojet banesa me qira ne kalabri ish- emshir banesat e fitores
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:43
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
49771
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa leshohet me qira ne lagjen Kalabria e Re,Prishtine, te banesat e ”Fitores. Banesa eshte ne katin e I-re, ne objektin e sapondertuar ku lifti punon pa nderprerje dhe uje ka 24 ore ne dite. Orendite dhe teknika e bardhe jane te reja. Qmimi mujor 250 EUR (nuk perfshihen faturat e rrymes, ujit, telefonit, mbeturinave). Banesa perbehet prej; (salloni dhe dhoma e gjumit), kuzhines, banjos, 1 ballkon dhe koridorit, poashtu permban ngrohjen qendrore.

Nr. kontaktues :
038-220-880
044123275
049123275
e-mail: ecovitas@yahoo.ce
Informata rreth publikuesit
Eco-Vita
Prishtinë
049123275
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »