SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES TOK NE MAXHUNAJ
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor '14
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
49773
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes 60 ari truall dhe 120 m2 lokal në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë, ne fshati Maxhunaj, afër hotelit ‘Ura e Gurit’. Është i përshtatshëm për çdo lloj biznesi, ka pamje nga rruga, ka gjerësinë në magjistrale 60 m. me mundsi ndarje nga 10-ari Çmimi sipas marrëveshjes.
numri kontaktus 044/049 198 556.
Informata rreth publikuesit
Besim
Vushtrri
044/049 198 556
Vushtrri -Maxhunaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »