SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese (e pershtateshme per Lokal afarist) prej 83m2 ne Lipjan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator '15
Madhësia :
83 m²
ID e produktit :
49777
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne katin e pare per (Lokal)banesa gjendet ne Qender te Lipjanit konkretisht ne rrugen lidhja e Prizrenit, banesa gjendet ne katin perdhese dhe ka 83m2 Bruto dhe ka 2 podrume cmimi me marreveshje

Numri i telefonit :044 445 450
Informata rreth publikuesit
ggg
15,Lidhja e Prizrenit,Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »