SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Urgjent shiten 6 ari ne lagjen MAT
Çmimi :
€8,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '16
Madhësia :
6 m²
ID e produktit :
49783
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 6 ari ne Mat, prane pallatit te drejtesise.

Pronari shqiptar dhe kane filluar leje ndertimit ne kete pjese.

Dokumentacioni i rregullt dhe mund ta beni perkthimin menjehere.

Te interesuarit mund te kontaktojne ne 049175073.
Informata rreth publikuesit
Mentor
Lagjja MAT [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »