SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet shtepi ne plazh Durres
Çmimi :
€24,000.00
Kategoria :
Postuar :
30 Tetor '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Viti i ndërtimit :
2013
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
49789
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet apartament 60m2 me hipoteke,ne plazh Durres vetem 50m larg detit. Kati 6.Pallati eshte ndertim i ri,me ashensor zvicerian dhe parking nen toke. Apartamenti ndodhet prane Hotel Majestic te Shkembi Kavajes Durres. Cmimi okazion 24 000 euro
per cdo kerkese www.ffimobiliare.com.al 
Informata rreth publikuesit
FFimobiliare
0698222094
Durrës [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »