SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 2 shtëpi me 8 ari truall në Zllatar
Çmimi :
€230,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '15
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Viti i ndërtimit :
1987
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
49815
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpit gjinden ne Zllatar ne rrugen qe ju dergon per tek liqeni i Badovcit, prej nga ne kembe mund te arrini per 20 min.

- Shtëpia e 1
është kullë dhe është ndërtuar në vitin 1987
Kulla është dy katshe, dhe ka gjithsej 140m² me këtë përbëje:
4 dhoma, 2 paradhoma, 1 korridor dhe 1 banjo.
Ka po ashtu edhe 4 Ari truall.
Shtëpia ka izolim dhe po ashtu ngrohje me plin.
Rezervuari i plinit me 2.000 litra gjindet ne oborr 4 metra në thellësi i instaluar me standarde evropiane.
Rezervuari i ujit gjindet në hyrje te oborrit dhe ka kapacitet 8.000 litra, qe ne rrast se ndalet uji e keni rezervuarin i cili eshte i lidhur ne menyre automatike.
Shtepia ka edhe internet me ipko dhe po ashtu lidhje te televizorit.
Mbi banjo gjindet edhe nje rezervuar uji me 500 litra me rënje te lire.
Ne oborr po ashtu ka edhe bunar ne 30 metra thellesi.

- Shtëpia e 2
është 2 katshe dhe e ndërtuar deri nen kulm, dhe ka 150m² me këtë përbërje:
5 dhoma, 1 banjo, 1 kuzhinë
Podrum 30 m²
4 Ari truall.

Ne oborr gjindet edhe nje fontane.
Ne hyrje te oborrit gjinden edhe 3 garazha per automjete.

Të gjithë të interesuarit mund te kontaktojne ne nr e tel:
049 10 40 80 ose ne email: baxhanela@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Toti
Prishtinë
049104080
Zllatar [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »