SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes nje toke bujqesore.
Çmimi :
€10.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '14
Madhësia :
11000 m²
ID e produktit :
49824
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tok bujqësore me siperfaqe 11000 m2 me çertifikate pronësie të rregullt dhe pa konflikte me asnjëri ndodhet afër 50 deri 80 metro nga By-pass Fierit, në km e 17.

Rruga në ndërtim ka një gjatësi prej 22 km Fier - Levan, që i përket tokave të fshatit Shtyllas Fier. Toka ndodhet 5 km larg detit.

Këto që po ju shkruaj ua vërtetoj me dokumenta nga hipoteka Fier dhe komuna Levan.

Në lidhje me çmimin, Për shkak të nevojës ekonomike që kam, tokën e shes 10 € për 1 m2

Agustin Miraka

Cel: 0682666140
Informata rreth publikuesit
agustinmiraka
Shtyllas Fier [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »