SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia 100m2 ne 2.50 ari truall, Kodra e Trimave
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
49832
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia 100m2, ne 2.50 ari, ne Kodren e Trimave. Shtepia gjindet mbrapa Procredit Bankes dhe 100m larg prej rruges kryesore. Shtepia eshte nje kateshe dhe shume komode, ka hapesira te mjaftueshme dhe te organizuara mire.
Shtepia ka keto hapesira:
- qendrim ditor me kuzhine e trapezari
- dhome e gjumit per prinder e madhe
- dhome e gjumit per femije
- banjo
- tualet
- ballkon
- garazhe per veture
Shtepia ka poashtu oborr me gjelbrim.
Qmimi eshte 65.000 euro, qmimi diskutohet.

Agjensioni DION ne Prishtine
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Kodra e Trimave [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »