SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banese ne Durres
Çmimi :
€100,000.00
Kategoria :
Postuar :
30 Tetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
115 m²
Ekstra :
Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
49834
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet apartament kati 6 me hipoteke. Siperfaqja 115 m2. I arreduar ne menyre bashkohore dhe me cilesine me te mire te ndertimit. Ka 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 2 banjo, 2 ballkone. Apartamenti ka hapsira te medha dhe te ndricuara. Ka pamje nga Porti Durresit dhe deti.
Informata rreth publikuesit
FFimobiliare
0698222094
Lagja 1,prane Portit Durres [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »