SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokali ne Upiane 84 metra
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '14
Madhësia :
84 m²
ID e produktit :
49839
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
leshoj Lokalin me qira 84 metra, lokacioni eshte ne Ulpian Bulevardi "Deshmoret e Kombit. Lokali momentalisht eshte ne shrytezim nga Raiffeisen Bank deri me daten 14.11.2014, eshte i pershtatshem per Banka, Agjensinon Kafiteri dhe shume lami tjera çmimi eshte 2.000€
Numri kontaktues 049/ 222-300
Informata rreth publikuesit
Samir
Prishtinë
049222300
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »