SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banes ne Prishtine lagjia (Bregu i Diellit) 37000 euro.
Çmimi :
€37,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Nëntor '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
47 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
49844
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banes ne Prishtine lagjia bregu i diellit , afer ambullantes...

Banes eshte ne katin e 5 ( nen kulm) banesa ka 1 dhome gjumi sallon dhe kuzhine ,banjo,ballkon banesa eshte ndertim i vjeter..

ka 47 m2 shfrytzuese..
ka parking publik me hapsir te madhe , nxemje qendrore. te lidhura me termokos.. etj...

Banesa ka qmimin 37000 mije euro.
Banesa shitet e mobiluar me kete qmim te cekur, kuzhina e baneses eshte e re e qitur qe 2 muaj.

PAGESA MUND TE BEHET EDHE ME PJES..

nr kontaktues. +37745546303 - Viber.
Informata rreth publikuesit
Adi
Prishtinë
045546303
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »