SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Apartmant
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
25 Tetor '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
89 m²
Ekstra :
Kondicioner, Parking Rrugor
ID e produktit :
49853
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen me mundesi banimi dhe mundesi pperdorimi per zyre
Informata rreth publikuesit
Migjen
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »