SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne qender ne rr. bajram kelmendi ne katin e 7 i ci
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Tetor '14
ID e produktit :
49874
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne qender ne rr. bajram kelmendi ne katin e 7 i cili eshte edhe i fundit.

ka dhome dite me kuzhin, 2 dhoma gjumi, koridor, banjo dhe ballkon.

ka 65 m2 dhe qmimi eshte 47.000 euro

nr per kontakt 044 22845 dhe 045 588 135
Informata rreth publikuesit
delta
Prishtinë
044822845
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »