SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Rr. Bajram Kelmendi ne katin e 2 e cila ka 84 m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Tetor '14
ID e produktit :
49875
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Rr. Bajram Kelmendi ne katin e 2 e cila ka 84 m2

dhe ka kete renditje dhome dite me kuzhin, dhe 2 dhoma gjumi, 2 banjo, koridor dhe ballkon.

nr per kontakt eshte 044 822845 dhe 045 588 135
Informata rreth publikuesit
delta
Prishtinë
044822845
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »