SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes 2 Hekter e 15 Ari ne Sllatin te Madhe
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Mars '17
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
21500 m²
ID e produktit :
49900
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Token ne Sllatin te Madhe, tek Arrat e Malit. Behet fjal per nje tok shum te volitshme per Bisnes siq dhe per Ndertim ose Bujqesi.
Ju lutem nese keni Interesim ateher me kontaktoni permjet E Mail :sadikhajdari@freenet.de ose ne telefonin 0049 17623648263 ose Viber 0049 17623648263.
qmimin e bejme mbas marveshjes,
Informata rreth publikuesit
sadik
Prishtinë
4917623648263
Sllatinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »