SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne qender ne rr, mustafa kruja.banesa gjendet ne k
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Tetor '14
ID e produktit :
49903
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne qender ne rr, mustafa kruja.

banesa gjendet ne katin e 2 dhe ka 55.5 m2.

ka dhome dite me kuzhin, dhome gjumi, banjo, shpajz, ballkon dhe koridor.

ne qmim hyne mobilet dhe garazhda.

---ne banes gjendet qiramarresi edhe cila paguan per banes 340 euro dhe 50 euro per garazhd dhe se edhe 2 vite nuk del.

nr per kontakt 044822845 dhe 045 588 135

email : delta-ks@outlook.com
Informata rreth publikuesit
delta
Prishtinë
044822845
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »